plakat informacyjny o nowej pracowni rtg usg

W nowej pracowni wykonyjemy szeroki zakres badań RTG USG. Istnieją nowe możliwości diagnostyczne wad postawy tzw. "STITCHING". Do badania RTG wymagane jest skierowanie od lekarza.

karetka na tle ośrodka zdrowia

To oni są pierwsi na miejscu wypadków, udzielają też tej pierwszej, potrzebnej pomocy. 13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. To okazja, by dziś w sposób szczególny podziękować wszystkim Ratownikom Medycznym.

grafika- lekarka z pacjentem

Uprzejmie informujemy, iż od 1 lipca 2022r. w SPZOZ w Śliwicach uruchomiona została poradnia chorób płuc. Bezpłatnych porad w ramach NFZ udziela: lek.med. Beata Mokwa- Siemionkowicz specjalista chorób płuc oraz chorób wewnętrznych

pielęgniarka opatruje ranę

„Leczenie ran” szkolenie prowadzone przez dr n. med. Katarzynę Malinowską z Fundacji „O Rany”odbyło się 9 i 11 marca 2022r. w Przychodni w Śliwicach. W dwóch dniach szkolenia wzięli udział lekarze, pielęgniarki, położna oraz opiekunka medyczna. Pierwszy dzień opierał się na teorii drugi na pracy z pacjentem.