Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”. ,Program ten jest finansowany z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego  oraz budżetu Gminy Śliwice. Czas realizacji programu od 25 kwietnia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami poniżej:

1. DEFINICJE

1.1. Administrator - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Śliwicach, ul. Szkolna 7, 89-530 Śliwice, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu 052 334 00 19.

W całym kraju, we wszystkich OW NFZ ruszyła Telefoniczna Informacja Pacjenta – jeden wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta. 800 190 590 to dotychczasowy numer bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii Rzecznika Praw Pacjenta.