kobiety w gabinecie dentystycznym podczas szkolenia

Centrum Stomatologii Szkolnej przyjmuje w ramach NFZ pacjentów do 18 roku życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych małych i większych pacjentów zarówno tych borykających się z próchnicą jak i tych w trakcie leczenia ortodontycznego odbyłyśmy szkolenie z firmy PROFIMED.

Nowości dotyczące profilaktyki, „Higiena jamy ustnej u dzieci”, „Proste wskazówki dla zdrowego uśmiechu” to tylko część zagadnień poruszanych na szkoleniu prowadzonym przez Panią Julitę Pieczonkę w naszym gabinecie. Dzięki poszerzaniu naszej wiedzy, ulotkom oraz bezpłatnym próbkom będziemy mogły jeszcze bardziej kompleksowo obsługiwać naszych pacjentów. W marcu obchodzimy szczegóły dotyczące sposobu obchodzenia tego święta w naszym gabinecie już wkrótce.

Magdalena Lipkowska
Centrum Stomatologii Szkolnej
Telefon 52 506 53 52

zdjęcie fotela w gabinecie dentystycznym