pielęgniarka opatruje ranę

„Leczenie ran” szkolenie prowadzone przez dr n. med. Katarzynę Malinowską z Fundacji „O Rany”odbyło się 9 i 11 marca 2022r. w Przychodni w Śliwicach. W dwóch dniach szkolenia wzięli udział lekarze, pielęgniarki, położna oraz opiekunka medyczna. Pierwszy dzień opierał się na teorii drugi na pracy z pacjentem.

Terapia kompresyjna i rodzaje opatrunków, nowoczesne opatrunki na bazie miodu Manuka lub związków srebra, to tylko część z wielu ciekawych tematów poruszanych podczas szkolenia. Mnóstwo ciekawej i nowoczesnej wiedzy oraz wspaniały przekaz dr Katarzyny sprawił że wiele godzin szkolenia upłynęło bardzo szybko i przyjemnie a doświadczony personel będzie mógł nabytą wiedzę wykorzystać w pracy z pacjentem.

opatrywanie rany przez pielęgniarkę
grupa osób w gabinecie lekarskim
osoby przyglądają się opatrywaniu rany
urządzenia do mierzenia ciśnienia