screen strony internetowego konta pacjenta

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Śliwicach zachęca mieszkańców gminy Śliwice do założenia INTERNETOWEGO KONTA PACJENTA. Konto założyć można osobiście przychodząc do przychodni w Śliwicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Cała procedura trwa około 30 min. Personel przychodni udzieli państwu wszelkich informacji i pomoże w dokonaniu formalności.

Dla bezpieczeństwa zadzwoń i umów się na spotkanie z pracownikiem przychodni 52 33 40 019

Założenie oraz korzystanie z INTERNETOWEGO KONTA PACJENTA jest bezpieczne i bezpłatne.

Czym jest INTERNETOWE KONTO PACJENTA?

Internetowe Konto Pacjenta to rewolucyjne narzędzie w systemie ochrony zdrowia, ma ułatwić pacjentom wygodne korzystanie z usług cyfrowych i uporządkować rozproszone dotąd informacje medyczne o naszym stanie zdrowia w jednym miejscu. Internetowe Konto Pacjenta udostępnia Ci informacje o Twoim przeszłym, aktualnym lub planowanym leczeniu i pozwala załatwić szereg spraw bez konieczności wizyty w przychodni lub poradni.

Co mogę załatwić przez INTERNETOWE KONTO PACJENTA ?

Dzięki IKP możesz m.in.:

• sprawdzić i pobrać otrzymane e-recepty e-skierowania – bez konieczności odbierania ich osobiście w przychodni
  • upoważnić bliską osobę do dostępu do Twoich danych, załatwiania spraw w Twoim imieniu (np. do odbioru e-recepty)
  • dowiedzieć się, gdzie możesz się leczyć

3 KROKI w celu założenia INTERNETOWEGO KONTA PACJENTA

W domu załóż PROFIL ZAUFANY

• wejdź na stronę : pz.gov.pl
  • wpisz swoje dane osobowe
  • akceptuj swój wniosek o Profil Zaufany, kodem cyfrowym z otrzymanego sms-a

Udaj się do Punktu Potwierdzającego Profil Zaufany

• najbliższy dla Ciebie znajduje się w Przychodni w Śliwicach
  • masz na to 14 dni