kwiaty tulipany

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, wytrwałości, pogody ducha i szczęścia.

pielęgniarka ze strzykawką

Przypominamy, że dalej możliwe są zapisy na szczepienie w naszej Przychodni. Zapisywać się mogą pacjenci z kolejnych roczników- zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, ale także pacjenci starsi, którzy wcześniej nie zdecydowali się na szczepienie. Najprościej zrobić to dzwoniąc do Przychodni.

dziewczynka przyjmuję szczepionkę w ramię

Przychodnia w Śliwicach, zwraca się z prośbą do rodziców dzieci, które urodziły się do końca czerwca w roku: 2016, 2012, 2008, 2003 o zarejestrowanie się na obowiązkowe szczepienia ochronne.

kwiaty tulipany

W tym szczególnym dniu dziękuję przede wszystkim moim Współpracownikom, z którymi każdego dnia podejmuję działania na rzecz ochrony zdrowia naszych pacjentów.
Każdemu Pracownikowi Służby Zdrowia składam dziś wyrazy uznania i wdzięczności za zaangażowanie i oddaną pracę. Jednocześnie życzę satysfakcji zawodowej i osobistego szczęścia.

Dyrektor SPZOZ Śliwice

Wojciech Kroplewski